Wyniki konkursu plastycznego

Podczas dyskusji, na temat Orędzia Papieża na Światowe Dni Młodzieży, zorganizowanej w ramach projektu Holy Wins zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego. Dla laureatów konkursu zostały rozdane nagrody oraz dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy

Więcej…
 
Święci w Libiążu

W Libiążu trwa druga edycja projektu „Holy Wins – Święty Zwycięża”. Kulminacyjnym wydarzeniem będzie Orszak Świętych, który ulicami miasta przejdzie 31 października. Tego dnia 1049 balonów z cytatami polskich świętych zostanie wypuszczonych do nieba.

Więcej…
 
Bierzmowanie 2015

47 osób przyjęło sakrament Bierzmowania. Uroczystość odbyła się w sobotę 13 czerwca. Kandydaci przygotowywali się do przyjęcia sakramentu pod przewodnictwem księdza Marka.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ

 
Uroczystość Bożego Ciała

Procesja Bożego Ciała wyruszyła z naszego kościoła po Mszy Św. o godz. 9.00.

Trasa procesji przebiegała ulicami: Oświęcimską, 11 Listopada, Aleją Jana Pawła II, Słowackiego, 11 Listopada, 1 Maja, Górniczą, Ks. Stanisława Pieli i zakończyła się w kościele św. Barbary.

Procesję swoją obecnością uświetniły wspólnoty parafialne z obu libiąskich parafii.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ

 
Prymicje księdza Jacka

Święcenia księdza Jacka Bernacika odbyły się w Katedrze na Wawelu. Następnego dnia ksiądz Jacek odprawił msze prymicyjną w naszym kościele..

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ

 
Biegali w Biegach Papieskich

 

W sobotę 23 maja br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły coroczne Biegi Papieskie. Podobnie jak w ubiegłym roku biegi odbyły się pod patronatem Parafii pw. Przemienienia Pańskiego oraz Libiąskiego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". W biegach wzięły udział 93 osoby.

 

Zobacz wyniki, obejrzyj galerię
 
Kolonia w Jarosławcu

Kliknij w obrazek!

 
Życzenia Wielkanocne

Drodzy Parafianie!

Jedna z Pieśni wyraża radość dnia dzisiejszego słowami: Oto jest dzień, który dał nam Pan! Weselmy się i radujmy się w nim! Alleluja, Alleluja!.

W tej atmosferze radości ze Zmartwychwstania naszego Pan jako wasi duszpasterze pragniemy złożyć wam Wielkanocne Życzenia.

 

 

Więcej…
 
Taniec Wielkanocny w Libiążu

Zaraz po Procesji Rezurekcyjnej oraz Mszy Św. przed naszym kościołem 100 młodych Libiążan, uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego z Oddziałami Integracyjnymi wykonało układ taneczny do utworu „Taniec Wielkanocny” (Resurrection Sunday Dance).

 

 

Uczestnicy i organizatorzy tańca chcieli w ten sposób wyrazić radość z faktu Zmartwychwstania Jezusa oraz Jego Zwycięstwa nad Śmiercią. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć na stronie internetowej Gościa Niedzielnego.

KLIKNIJ

 
Ekstremalna Droga Krzyżowa

Jesteś aktywny i ciągle stawiasz sobie nowe wyzwania? Lubisz przekraczać siebie? Już wkrótce możesz zgłosić się do EDK i odkryć nową formę duchowości!

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

to pokonanie wybranej trasy w nocy, medytowanie i zmaganie się z własnymi słabościami. W trakcie długiej, ponad 40-kilometrowej wyprawy uczestnicy mają czas na refleksję i spotkanie z Bogiem. EDK to także wewnętrzna podróż, która pozwala spojrzeć w głąb siebie i uczy pokory.

 

Czytaj więcej. Wejdź do projektu
 
Jasełka 2014

Tegoroczne Jasełka wystawiane przez młodzież oazową przedstawiły tajemniczą postać z legendy o czwartym królu oraz pasjonujące przygody małego diabła.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 12

Kontakt

W pilnych sprawach można kontaktować się
z parafią przez numer
do księdza dyżurującego:

536 - 786 - 974

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 18.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 18.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 18.00

bok17.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości