III Niedziela Wielkiego Postu – 15 III 2020 r.

1. Dziś ostatnia część nabożeństwa czterdziestogodzinnego wynagradzającego za nasze grzechy. Rozpoczyna się po Mszy Świętej o godz. 12.30 i trwa do Gorzkich Żali. O godz. 14.00 różaniec, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. O obecność prosimy te rodziny, które po kolędzie odwiedzili ks. Rafał i ks. Tomasz. Prosimy o prowadzenie różańca i koronki Róże Różańcowe i Rodzinę Radia Maryja.

 

 

2. W czwartek (19.03.) przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. O godz. 17.00 odprawimy Msze Świętą w intencji wszystkich mężczyzn naszej parafii.

 

 

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30. Dla tych co nie mogą być w piątek Drogę Krzyżową odprawiamy w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.15.

 

 

4. Dziś trzecia niedziela miesiąca – składka przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii. Przypominamy, że do puszek za ławkami można składać ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

 

 

5. Jak co roku przed świętami, nasza parafia organizuje pomoc osobom będącym w potrzebie w postaci paczek. Stąd nasza prośba: jeśli ktoś z Parafia zna taką rodzinę lub osobę będącą w potrzebie i uważa, że należałoby pomóc, to prosimy o podanie na kartce jej nazwiska i z adresem zamieszkania i kilka słów uzasadnienia oraz swoje dane. Taką karteczkę należy wrzucić do skrzynki przed Matką Boską Libiąską do końca marca. Zbiórka do puszek na ten cel będzie w następną niedzielę po każdej Mszy Świętej.

 

 

6. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Lucjana Włodarczyka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

 

 

7. Zachęcamy do lektury gazet katolickich. Do nabycia NIEDZIELA, ŹRÓDŁO i GOŚĆ NIEDZIELNY.

 

8. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Boskiej i wstawiennictwa świętych Patronów. Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego rozpoczętego tygodnia.

 

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 18.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 18.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 18.00

bok12.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości