Ogłoszenia parafialne
II Niedziela Zwykła – 19 I 2020 r.

1. W kalendarzu liturgicznym:

 

  • poniedziałek – wspomnienie św. Sebastiana, męczennika
  • wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • środa – wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika
  • piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • sobota – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

 

 

2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci i młodzieży wyjeżdżających na ferie do Poronina odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 w Domu Parafialnym.

 

 

3. Spotkanie uczniów klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 17.30 w Domu Parafialnym.

 

 

4. Zapraszamy na kolejne spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Odbędzie się w najbliższą środę o godz. 18.00 w Oratorium w Domu Parafialnym.

 

 

5. W imieniu społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 serdecznie zapraszamy na koncert kolęd pt. "Łączymy pokolenia", który odbędzie się 23 stycznia – w czwartek – o godz. 17.00 w Libiąskim Centrum Kultury. W koncercie wystąpią uczniowie, rodzice, nauczyciele i absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2. Serdecznie zapraszamy.

 

 

6. W tym tygodniu kończymy wizytę kolędową w Waszych domach. Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość, za otwartość i wspólną modlitwę. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane przy tej okazje. Informujemy, że dużą część tych ofiar przekazujemy na cele kurii diecezjalnej, utrzymanie seminarium duchownego, uniwersytetu papieskiego, domów księży emerytów i wsparcie dla księży misjonarzy. W ramach podziękowania chcemy Wasze rodziny oddać w modlitwie dobremu Bogu. Każdy z Księży odprawi Msze Świętą w intencji rodzin, które odwiedził po kolędzie. Terminy tych Mszy podamy w następną niedzielę.

 

 

7. Zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Odbędzie się ono w sobotę, 25 stycznia, w godz. 10.30-11.30 w Domu Parafialnym. Animatorzy poprowadzą kolejne ciekawe spotkanie dla najmłodszych.

 

 

8. Jak informowaliśmy planujemy organizację letniego wyjazdu dla dzieci i młodzieży. Wyjazd do Chorwacji (wyspa Hvar) w terminie 19 – 28.07. 2020 r. Całkowity koszt wyjazdu to 1850 zł. Zapisy i informację u ks. Piotra.

 

 

9. Zachęcamy do lektury gazet katolickich. Do nabycia NIEDZIELA, ŹRÓDŁO i GOŚĆ NIEDZIELNY.

 

 

10. W minionym tygodniu na cmentarz odprowadziliśmy śp. Adama Szyjkę i śp. Jana Karwetę. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

 

 

11. Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i wstawiennictwa świętych patronów. Parafianom i Gościom życzymy dobrze przeżytego tygodnia.

 

 

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 17.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 17.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 17.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 17.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 17.00

bok12.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości