Ogłoszenia parafialne
Poniedziałek Wielkanocny - 21.3.14

1. Dzisiaj Msze Święte jak w niedziele: 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 (chrzcielna) i 18.00.

 

2. Składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II

 

3. W tygodniu Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego zachęcamy do udziału we Mszy Świętej i przyjmowania Komunii Świętej oraz Nowennie przed Świętem Miłosierdzia Bożego i kanonizacją bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII.

 

4. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

• dzisiaj – św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła

• środa – św. Jerzego, żołnierza i męczennika

• czwartek – św. Fidelisa, kapłana i męczennika

• piątek – święto św. Marka Ewangelisty. Z racji Oktawy nie ma postu. Są to imieniny naszego ks. Marka – składamy mu najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętego Patrona oraz wszelkich sukcesów i osiągnięć w życiu kapłańskim.

 

5. Przyszła niedziela – Biała Niedziela – Święto Miłosierdzia Bożego – dzień kanonizacji papieży bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. O 15.00 Godzina Święta i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

6. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, darczyńcom na paczki na Święta dla potrzebujących z terenu naszej Parafii. Bóg zapłać Radzie Duszpasterskiej za przygotowanie 76 paczek i rozwiezienie ich.

 

7. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 w kościele, spotkanie z panią Barbarą – pilotką, dla osób wyjeżdżających na kanonizację.

 

8. Burmistrz Libiąża Jacek Latko oraz Libiąskie Centrum Kultury zapraszają na plenerowy koncert poezji Jana Pawła II w przeddzień kanonizacji, tj. 26.04.2014r. o godz. 18:45 w Parku Młodości w Libiążu. W programie: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jan Paweł II Święty”, rozstrzygnięcie konkursu dla gimnazjalistów na najciekawszą prezentację multimedialną „Jan Paweł II – Człowiek i Święty", spektakl słowno-muzyczny na podstawie dramatu Karola Wojtyły ,,Przed sklepem jubilera" w wykonaniu młodzieży z Gimnazjum nr 1 w Libiążu, koncert poezji w wykonaniu Krzysztofa Bigaja z zespołem. W razie złych warunków atmosferycznych impreza odbędzie się w sali widowiskowej LCK.

 

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie naszego pisma „Parafianin”, w którym m.in. relacja z Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta oraz innych wydarzeń z życia Parafii.

 

10. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.

 

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego świętowania i całego tygodnia.

 

Ks. Michał Kliś, proboszcz

 

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 18.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 18.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 18.00

bok12.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość