Intencje mszalne
Intencje mszalne - 20.1.20

PONIEDZIAŁEK 20 I św. Sebastiana

6.30 Za parafian

7.00 + Michał Baraniak od żony Barbary

17.00 + Emilia Szkółka (greg.)

WTOREK 21 I św. Agnieszki

6.30 + Helena i Stanisław Zakrzyńscy

7.00 + Emilia Szkółka (greg.)

17.00 + Franciszek i Anastazja Bolek

ŚRODA 22 I św. Wincentego

6.30 + Jadwiga Gut od wnuczek: Ali i Mai

7.00 1. + Adolf Niemczyk od Bogumiły Sowa z rodziną

2. + Emilia Szkółka (greg.)

17.00 + Jolanta Siemasz od brata Bogdana

CZWARTEK 23 I

6.30 + Michał Baraniak od żony Barbary

7.00 1. + Adolf Niemczyk od sąsiadki Władysławy Szczurek

2. + Edward Dwornik w 10 r. śmierci

17.00 + Emilia Szkółka (greg.)

PIĄTEK 24 I św. Franciszka Salezego

6.30 + Michał Baraniak od córki Olgi z rodziną

7.00 1. + Emilia Szkółka (greg.)

2. + Adolf Niemczyk od rodziny Szalonków

17.00 + Stanisław Latko w 10 r. śmierci

SOBOTA 25 I Nawrócenia św. Pawła

6.30 1. Podziękowanie za wyjście z nałogu

2. + Jan Guśpiel od kuzyna Andrzeja

7.00 1. + Emilia i Karol Poznańscy, + Kazimierz Gut w 1 r. śmierci

2. + Emilia Szkółka (greg.)

17.00 + Stanisław Filipek

III NIEDZIELA ZWYKŁA 26 I

7.00 + Elżbieta i Franciszek Gut,++ synowie: Stanisław i Stefan, + córka Maria

9.00 1. + Stefan Spyra w 43 r. śmierci

2. + Emilia Szkółka (greg.)

11.00 + Ryszard Krycia w 3 r. śmierci, + Rozalia i Jan Krycia

12.30 1. + Stanisława i Władysław Poznańscy

2. + Władysława i Nikodem Saternus, ++ rodzice

17.00 + Stefan Poznański w 8 r. śmierci

 
Intencje mszalne - 13.1.20

PONIEDZIAŁEK 13 I św. Hilarego

6.30 1. Za parafian

2. + Marian i Bogusław Bigaj, ++ rodzice

7.00 + Jadwiga Gut od córki Magdaleny i męża Jacka

17.00 + Emilia Szkółka (greg.)

WTOREK 14 I

6.30 + Kazimierz Rembiecha od kuzynki Teresy z rodziną

7.00 + Emilia Szkółka (greg.)

17.00 + Jolanta Siemasz od syna Damiana

ŚRODA 15 I

6.30 + Teresa Wojtyło od syna z rodziną

7.00 + Józefa Szczurek od wnuczki Wioletty

17.00 + Emilia Szkółka (greg.)

CZWARTEK 16 I

6.30 + Jadwiga Gut od syna Grzegorza z żoną Agnieszką

7.00 + Emilia Szkółka (greg.)

17.00 + Henryka i Mieczysław Cebula

PIĄTEK 17 I św. Antoniego

6.30 1. + Józefa Szczurek od chrześniaka Marcina

2. + Agnieszka i Józef Szumniak

7.00 + Emilia Szkółka (greg.)

17.00 + Maria Malisz w 6 r. śmierci

SOBOTA 18 I

6.30 1. + Jadwiga Gut od wnuków Wiktorii i Grzegorza

2. + Domicela i Jan Kosowscy

7.00 1. + Alojzy Latko od syna Jacka z rodziną

2. + Emilia Szkółka (greg.)

17.00 + Barbara Klamka w 50 r. śmierci, + mąż Marian

II NIEDZIELA ZWYKŁA 19 I

7.00 1. + Stanisław Harat w 6 r. śmierci

2. + Tadeusz Toporek

9.00 1. + Franciszek i Agnieszka Kurzyńscy

2. + Weronika Spyra w 15 r. śmierci

11.00 1. + Irena i Józef Galus

2. + Emilia Szkółka (greg.)

12.30 1. Za dzieci przyjmujące chrzest

2. + Agnieszka i Stanisław Deja, ++ synowie: Tadeusz i Edward

17.00 + Jan Stanisław Cudak, + żona Alina

 

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 17.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 17.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 17.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 17.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 17.00

bok17.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości